NASZE USŁUGI

Warsztat Samochodowy z Wulkanizacją - Gdańsk morena

Mechanika pojazdowa i wulkanizacja w Gdańsku w dzielnicy Morena. Naprawimy wszystkie typowe ustarki mechaniczne, zdiagnozujemy usterki silnika, sprawdzimy zawieszenie i wymienimy płyny eksploatacyjne w Twoim aucie.

Auto naprawa - zakres usług

Przeprowadzamy naprawy eksploatacyjnych podzespołów i elementów, które wymagają cyklicznej kontroli. Posiadamy umiejętności i narzędzia by poradzić sobie z prawie każdym problemem.

mechanik samochodowy gdansk

Mechanika Pojazdowa

Kompleksowo obsługujemy samochody osobowe wszystkich marek i współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz naprawczym.

mechanik samochodowy sopot

Wymiana zużytych części

Nasi mechanicy samochodowi przedstawiają wszelkie możliwości rozwiązania problemów. Zawsze proponujemy oryginalne części samochodowe, ale na życzenie Klienta możemy je zastąpić tańszymi, lecz wciąż wysokiej jakości zamiennikami.

mechanik sopot

Wulkanizacja

Wymiana, naprawa i konswerwacja opon w Twoim aucie to podstawa bezpieczeństwa. Kompleksowo zajmiemy się wymianą i doborem odpowiednich opon do Twojego auta. Zakład wulkanizacyjny w Gdańsku działa już od ponad 15 lat.

mechanik 3 city

Przegląd samochodu

Samochód działa jak ludzki organizm. Jeśli któraś z jego części, choćby na pozór drobna zachoruje, może to doprowadzić do większych komplikacji, a w konsekwencji do poważnej choroby. Tak samo jak ludzie powinni od czasu do czasu udać się na wizytę kontrolną do lekarza, tak samochód powinien regularnie przechodzić rutynowe przeglądy okresowe.

mechanik samochodowy gdynia

Diagnostyka komputerowa

Dzięki niezbędnym narzędziom, oprogramowaniu i naszej wiedzy wykonamy badanie diagnostyczne Twojego samochodu w poszukiwaniu błędów i usterek. Auto podłącza się do komputera sterującego samochodem i w ten sposób sprawdza się ogólną kondycję samochodu oraz szczegółowe informacje dotyczące przyczyn i miejsca występowania ewentualnych usterek. Diagnostyka komputerowa polega na podłączeniu komputera LAUNCH X-431 PAD VII do gniazda OBD, dzięki czemu program wykrywa wszystkie błędy.

mechanik samochodowy gdańsk

Naprawy silników

W naszym warsztacie pracują doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy od wielu lat zajmują się naprawą silników w pojazdach osobowych i dostawczych. Podstawowym elementem naszej oferty jest profesjonalne podejście do każdego modelu silnika.

mechanik sopot

Klimatyzacja

Oferujemy usługę potocznie zwaną “nabijaniem klimatyzacji”, czyli uzupełnienie czynnika chłodzącego gazem R134a. W zakres usługi wchodzi podłączenie układu do maszyny ECOTECHNICS ECK NEXT, osuszenie układu, sprawdzenie szczelności przez maszynę, uzupełnienie oleju w układzie oraz recykling zużytego oleju. Na życzenie klienta wykonujemy test hydrogenem - jest to nowoczesny test szczelności układu oraz ewentualne naprawy.

mechanik gdynia

Naprawa zawieszenia auta

Układ zawieszenia to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych w samochodzie. Ma on kluczowy wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapewnia także stabilność i sterowność samochodu i bezpośrednio oddziałuje na komfort we wnętrzu samochodu.

mechanik gdansk

Dynamiczna wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów

Podczas dynamicznej wymiany oleju, wymieniany jest olej w przekładni hydrokinetycznej, dzięki czemu wymienione zostaje praktyczne 100% oleju. W przypadku wymiany statycznej wymieniona jest tylko część oleju - ok 40%. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy jaki jest dostępny na rynku - FCAR AT-030 - maszyna podczas każdej wymiany płucze skrzynie ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji odbioru Auta?

Z chęcią zorganizujemy dla Ciebie transport samochodu w okolicy Gdańska, tak byś mógł i mogła komfortowo odebrać auto już w naszym warsztacie samochodowym w Gdańsku.

Co mówią o nas Klienci

Wybrane opinie z naszych dwóch warsztatów jakie połączyły się w 3 City Car i działają obecnie razem w Gdańsku – Morenie.

Jestem zadowolony z serisu opon, doradzili mi jakie opony zakupić by nie przepłacać i zajeli się całą wymianą i utylizacją startych opon. Polecam
3 city car trojmiasto
Mirek
Developer
Największy plus to taki, że są na Morenie i po prostu podrzucam im auto i odbieram po drodze z pracy tego samego dnia
3 city car trojmiasto
Michał
z Moreny

ZADZWOŃ

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ