NASZE USŁUGI

Diagnostyka komputerowa - Gdańsk - Morena

Masz problem z samochodem? Świeci się “check engine” i nie wiesz co mu dolega. Zadzwoń do nas, przyjedziemy i przeprowadzimy kompleksową diagnostykę Twojego samochodu.

Diagnostyka komputerowa - zakres usług

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie. Mamy możliwość diagnozowania zarówno pojazdów starszych jak i nowych.

mechanik samochodowy gdansk

Diagnostyka komputerowa

Zrobimy badanie ogólne stanu oprogramowania auta i jego układów elektrycznych, które w nowoczesnych autach odpowiadają praktycznie za każdy element samochodu i bezpieczeństwo podczas jego używania.

mechanik samochodowy sopot

Kasowanie błędów

Kasujemy błędy i wygaszamy nieustannie palące się kontrolki układów w aucie. To bardzo częste błędy - kontrolka się świeci, a wszystko jest w porządku. Czasem wystarczy podłączenie do komputera na 5min, by zniknęła irytująca "awaria":)

mechanik sopot

Kodowania

Możemy zabezpieczyć i zmodyfikować elementy układów auta by poprawić jego zachowanie zgodnie z wymaganiami Klienta.

mechanik 3 city

Adaptacje

Przeprowadzimy zmiany w ustawieniach komputera auta, by funkcjonowało sprawnie i dawało jeszcze większą satysfakcję z jazdy.

mechanik samochodowy gdynia

Kalibracje

Dzięki komputerowej diagnostyce możemy przeprowadzić kalibrację podzespołów i oprogramowania auta tak by działało zawsze zgodnie z wytycznymi producenta.

mechanik samochodowy gdańsk

Przegląd parametrów podczas pracy silnika

Niezwykle ważne badanie, które umożliwia zaobserwowanie awarii nie gdy już wystąpiła, ale w momencie który doprowadza do zapalenia się lampki.

mechanik sopot

Analiza błędów i ustalenie przyczyny awarii

Najważniejsza część diagnostyki komputerowej, czyli ustalimy konkretnie, co zdecydowało o zapaleniu lampki awaryjnej i precyzyjnie zaczniemy naprawiać uszkodzony moduł.

mechanik gdynia

Wydruk z komputera

Po każdym badaniu otrzymują Państwo wydruk z analizy komputerowej i mogą go Państwo zachować w celu dalszej analizy by nie płacić ponownie za to samo badanie w innym zakładzie.

mechanik gdansk

Doradztwo

Czasem tak bywa, że nie mamy albo odpowiedniego sprzętu, albo doświadczenia by naprawić daną usterkę. Pomożemy i pokierujemy do warsztatu, który na pewno będzie umiał rozwiązać ten problem w naszej okolicy.

Potrzebujesz pomocy przy diagnozie awarii w aucie?

Mamy niezbędne urządzenia i doświadczenie by pomóc przy nowych i starych autach.

opinie naszych klientów

Od 15 lat opiekujemy się naszymi Klientami i ich samochodami, zmieniają się auta, ale zaufanie właścicieli pozostaje na tak samo wysokim poziomie.
W warsztacie można kupić najwyższej jakości części zamienne, co jest budżetowym i bardzo praktycznym rozwiązaniem przy kosztowniejszych naprawach. Z kolei komputer diagnostyczny szybko znalazł przyczynę problemu, którym borykałem się od wielu miesięcy. Polecam.
3 city car trojmiasto
Mariusz​
Klient od 7 lat
Świetny warsztat! Korzystam z usług 3City Car od wielu lat i zawsze stawali na wysokości zadania. Nigdy nie zdarzały mi się jakieś poważniejsze awarie, raczej kosmetyczne poprawki, ale właśnie dzięki regularnym przeglądom prawdopodobnie uniknęłam kosztownych napraw. Super współpraca.
3 city car trojmiasto
Katarzyna
klienta od 5 lat

Zadzwoń

Umów wizytę