Wulkanizacja i wymiana Opon - Gdańsk - Morena

W naszym serwisie umożliwiamy sezonową wymianę opon w samochodach osobowych i dostawczych, przechowywanie opon, a także wykonujemy kompleksowe naprawy ich, pompowanie kół gazem, komputerowe wyważanie opon czy prostowanie felg.

Wymiana opon - usługi

Zazwyczaj o wymianie pamięta się tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu. Dobrze jest jednak obserwować stan kół także w trakcie ich użytkowania. Jakiekolwiek pęknięcia lub inne urazy pojawiające się na oponach mogą skutkować pogorszeniem ich funkcjonowania co najczęściej kończy się natychmiastową wizytą w wulkanizacji, a dzięki regularnej kontroli można temu zapobiec.
mechanik samochodowy gdansk

Naprawa opon

Nie zawsze uszkodzoną oponę trzeba od razu wymieniać na nową. Czasami wystarczy naprawa jej, co pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy właścicielowi samochodu.

mechanik samochodowy sopot

Wyważanie kół

Bardzo ważne jest, aby po montażu nowego koła, równomiernie rozłożyć ciężar felgi oraz samej opony wokół ośrodka obrotu koła. W przeciwnym razie, źle wyważone opony mogą stwarzać niebezpieczeństwo utraty panowania nad pojazdem.

mechanik sopot

Montaż opon

To męczące zajęcie, które fakt - możesz zrobić sam, ale po co? Zrobimy to za Ciebie, a ty oszczędzisz swój czas i siły.

mechanik 3 city

Wymiana wentyla

Drobna aczkolwiek ważna rzecz. Sprawne wentyle umożliwiają regulacje ciśnienia w ogumieniu i chronią przed niekontrolowanym uchodzeniem powietrza z opon.

mechanik samochodowy gdynia

Sprzedaż opon

Jeśli wybierasz się na sezonową zmianę kół lub doznałeś jakiejś awarii koła, opony możesz nabyć na miejscu, u nas. Nie musisz martwić się o wcześniejsze ich kupno.

mechanik samochodowy gdańsk

Dobór właściwych opon

Nie każdy musi się znać na samochodach, dlatego nasi specjaliści doradzą oraz pomogą dobrać najlepsze opony do Twojego auta.

mechanik sopot

Pogłębienie bieżnika

Jest to rutynowy zabieg, który wykonuje się, jeśli zauważymy, że bieżnik opon jest już nieco starty (ok. 2mm - 4mm) i warto byłoby go nieco pogłębić. Przywraca to przyczepność oponom porównywalną do tej, którą mają zaraz po zakupie.

mechanik gdynia

Prostowanie felg

Wygięcie felgi zdarza się najlepszym, nie trzeba ich od razu wymieniać na nowe, przy użyciu specjalnych pras hydraulicznych i w wysokiej temperaturze wyprostujemy felgę i będzie jak nowa.

mechanik gdansk

Sprzedaż Felg

W naszym warsztacie można też dostać zupełnie nowe felgi, a podczas wizyty podobnie jak z oponami, nie musisz się martwić o ich wcześniejszy zakup.

Potrzebujesz pomocy przy Wyboże nowych Opon?

Z chęcią doradzimy Tobie wybór odpowiedniej opony do modelu Twojego auta, będziemy szukać kompromisu pomiedzy ceną a właściwościam oraz jakością ogumienia.

ZADZWOŃ

ZAMÓW WIZYTĘ