3City Car

3City Car | Auto Serwis Gdańsk

Twój zaufany auto serwis, gdzie profesjonalizm, doświadczenie i wiedza łączą się w perfekcyjnym zespole

Auto Naprawa Gdańsk Morena – Kompleksowe Usługi naprawcze dla Twojego pojazdu

Auto Naprawa 3City Car oferuje szeroki wachlarz rozwiązań naprawczych dla Twojego pojazdu. Zaufaj nam, utrzymamy Twój pojazd w doskonałym stanie. Skontaktuj się z nami już dziś!

MECHANIKA POJAZDOWA 

Kompleksowo obsługujemy samochody osobowe wszystkich marek i współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz naprawczym.

WYMIANA ZUŻYTYCH CZĘŚCI 

Nasi mechanicy w auto serwis 3City Car przedstawiają wszelkie możliwości rozwiązania problemów. Zawsze proponujemy oryginalne części samochodowe, ale na życzenie Klienta możemy je zastąpić tańszymi, lecz wciąż wysokiej jakości zamiennikami.

WULKANIZACJA

Wymiana, naprawa i konserwacja opon w Twoim aucie to podstawa bezpieczeństwa. Kompleksowo zajmiemy się wymianą i doborem odpowiednich opon do Twojego auta. Zakład wulkanizacyjny w Gdańsku działa już od ponad 15 lat.

PRZEGLĄD TECHNICZNY 

Usterka jednego elementu, choćby najmniejsza, generuje problemy dla całego mechanizmu i może prowadzić do poważnej awarii. Podobnie jak my, samochody potrzebują corocznych przeglądów, aby zapobiegać poważnym awariom i utrzymać sprawność na należytym poziomie.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA 

Wiedza, narzędzia oraz specjalistyczne oprogramowanie pozwolą nam przeprowadzić badanie diagnostyczne pojazdu. Podłączamy samochód do komputera, który analizuje szczegółowe dane dotyczące usterek, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie zlokalizować ewentualne problemy.

NAPRAWA SILNIKÓW 

Doświadczeni specjaliści w naszym warsztacie posiadają bogate doświadczenie w naprawach silników w samochodach osobowych i dostawczych. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego modelu silnika, który jest podstawowym elementem naszej usługi. Niezawodność i jakość to nasze priorytety.

SERWIS KLIMATYZACJI 

Usługi uzupełnienie czynnika chłodzącego gazem R134a. W zakres usługi wchodzi podłączenie układu do maszyny ECOTECHNICS ECK NEXT, osuszenie układu, sprawdzenie szczelności, uzupełnienie oleju w układzie oraz recykling zużytego oleju. Na życzenie wykonamy test hydrogenem – jest to nowoczesny test szczelności układu.

NAPRAWA ZAWIESZENIA 

Układ zawieszenia to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych w samochodzie. Ma on kluczowy wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapewnia także stabilność i sterowność samochodu i bezpośrednio oddziałuje na komfort we wnętrzu samochodu.

WYMIANA OLEJU 

Podczas dynamicznej wymiany oleju, wymieniany jest olej w przekładni hydrokinetycznej, wymienione zostaje praktyczne 100% oleju. W przypadku wymiany statycznej wymieniona jest tylko część oleju – ok 40%. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy jaki jest dostępny na rynku – FCAR AT-030 – maszyna podczas każdej wymiany płucze skrzynie ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Umów wizytę w warsztacie

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się z naszym mechanikiem za pomocą poczty elektronicznej lub zadzwoń:

+48 790 222 096

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy

Content is protected. Right-click function is disabled.

ZADZWOŃ TERAZ