3City Car

3City Car | Auto Serwis Gdańsk

Twój zaufany auto serwis, gdzie profesjonalizm, doświadczenie i wiedza łączą się w perfekcyjnym zespole

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie

Diagnostyka komputerowa samochodów w
warsztacie samochodowym 3City Car

Jesteśmy warsztatem samochodowym 3City Car, specjalizującym się w diagnostyce komputerowej pojazdów. Nasza oferta obejmuje kompleksowe badanie i analizę komputerową samochodów, które pozwala nam precyzyjnie zlokalizować i rozwiązać wszelkie problemy techniczne.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół techników posiada bogate doświadczenie w dziedzinie diagnostyki samochodowej. Posiadamy zaawansowane oprogramowanie diagnostyczne oraz profesjonalne urządzenia, które umożliwiają nam skuteczną identyfikację usterek i błędów w samochodach różnych marek i modeli.

Nasz priorytet to zadowolenie klienta, dlatego oferujemy profesjonalną obsługę, rzetelną diagnostykę oraz konkurencyjne ceny. Po przeprowadzeniu diagnostyki skonsultujemy wyniki z klientem i przedstawimy rozwiązania problemów, wraz z wyceną ewentualnych napraw.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług diagnostycznych w warsztacie samochodowym 3City Car. Gwarantujemy skuteczną diagnostykę oraz dokładne określenie przyczyn problemów technicznych w Twoim samochodzie.

Diagnostyka komputerowa
Umów wizytę w warsztacie

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się z naszym mechanikiem za pomocą poczty elektronicznej lub zadzwoń:

+48 790 222 096

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA: Zrobimy badanie ogólne stanu oprogramowania auta i jego układów elektrycznych, które w nowoczesnych autach odpowiadają praktycznie za każdy element samochodu i bezpieczeństwo podczas jego używania.

KASOWANIE BŁĘDÓW: Kasujemy błędy i wygaszamy nieustannie palące się kontrolki układów w aucie. To bardzo częste błędy – kontrolka się świeci, a wszystko jest w porządku. Czasem wystarczy podłączenie do komputera na 5min, by zniknęła irytująca „awaria”:)

KODOWANIA: Możemy zabezpieczyć i zmodyfikować elementy układów auta by poprawić jego zachowanie zgodnie z wymaganiami Klienta.

ADAPTACJE: Przeprowadzimy zmiany w ustawieniach komputera auta, by funkcjonowało sprawnie i dawało jeszcze większą satysfakcję z jazdy.

KALIBRACJE: Dzięki komputerowej diagnostyce możemy przeprowadzić kalibrację podzespołów i oprogramowania auta tak by działało zawsze zgodnie z wytycznymi producenta.

PRZEGLĄD PARAMETRÓW PODCZAS PRACY SILNIKA: Niezwykle ważne badanie, które umożliwia zaobserwowanie awarii nie gdy już wystąpiła, ale w momencie który doprowadza do zapalenia się lampki.

ANALIZA BŁĘDÓW I USTALENIE PRZYCZYNY AWARII: Najważniejsza część diagnostyki komputerowej, czyli ustalimy konkretnie, co zdecydowało o zapaleniu lampki awaryjnej i precyzyjnie zaczniemy naprawiać uszkodzony moduł.

WYDRUK Z KOMPUTERA: Po każdym badaniu otrzymują Państwo wydruk z analizy komputerowej i mogą go Państwo zachować w celu dalszej analizy by nie płacić ponownie za to samo badanie w innym zakładzie.

DORADZTWO: Czasem tak bywa, że nie mamy albo odpowiedniego sprzętu, albo doświadczenia by naprawić daną usterkę. Pomożemy i pokierujemy do warsztatu, który na pewno będzie umiał rozwiązać ten problem w naszej okolicy.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy

Content is protected. Right-click function is disabled.

ZADZWOŃ TERAZ