O NAS

Twój mechanik samochodowy w Trójmieście

3City Car to całkowicie nowy warsztat samochodowy. Powstał przez połączenie dwóch różnych warsztatów o odmiennych specjalizacjach, które działały na rynku Trójmiejskim od wielu lat. Zrobiliśmy to, by te dwa zespoły mechaników z bogatymi doświadczeniami w branży, mogły świadczyć usługi ze swojego zakresu w jednym miejscu.
Umów Wizytę W Warsztacie

Skorzystaj z naszego doświadczenia i spotkaj się z naszym mechanikiem

Kiedy pracujemy?

Dlaczego warto wybrać nasz Auto Serwis w Gdańsku - Morenie?

Jesteśmy połączeniem doświadczenia ze świetną lokalizacją, co pozwala na załatwienie każdego problemu z samochodem w centrum Gdańska. Nasz serwis mieści się na placu gdzie znajduje się wiele podobnych zakładów, więc na pewno znajdziemy dla Ciebie eksperta, który naprawi dowolna usterkę.
mechanik samochodowy gdansk

Doświadczenie

Na rynku Gdańskim działamy od ponad 15 lat, do tej pory jako oddzielne firmy specjalizujące się w mechanice samochodowej i wulkanizacji opon. Obecnie działamy razem i oferujemy pełny zakres usług dla naszych Klientów.

mechanik samochodowy sopot

Nowoczesne narzedzia

Posiadamy najnowocześniejsze narzędzia dostępne na rynku, umożliwiające nam naprawę najnowszych modeli aut, które są niezwykle zaawansowanymi technicznie maszynami.

mechanik sopot

wiele serwisów w jednym miejscu

Znajdujemy się w punkcie, gdzie nasi Klienci mogą uzyskać kompleksową pomoc ze wszystkich dziedzin naprawy aut dostępnych w Gdańsku.

mechanik samochodowy sopot

wygodna lokalizacja

Moren jest dzielnicą, z której wszędzie jest blisko. Dużo osób mieszka tu, bądź przejeżdża tędy w drodze do pracy. Zostaw swoje auto "po drodze" i odbierz w dogodnym dla Ciebie terminie.

mechanik samochodowy gdynia

mechanika samochodowa i wymiana opon

Dzięki takiemu specyficznemu połączeniu podczas naprawy auta możemy od razu sprawdzić stan i ustawienie opon, a jeśli sobie zażyczysz wymienimy je na zupełnie nowe.

mechanik samochodowy gdańsk

elastyczne godziny pracy

Dostosowujemy godziny otwarcia naszego zakładu do Twojego grafiku, co umożliwi Ci dowiezienie, a następnie odebranie samochodu z naprawy w dogodnym dla Ciebie terminie.

ZADZWOŃ

UMÓW WIZYTĘ