NASZE USŁUGI

Wypożyczalnia przyczep - Gdańsk

W ofercie posiadamy kilkanaście przyczep, które wynajmujemy na dowolny termin naszym Klientom, by mogli przetransportować towary z większymi gabarytami.

Wynajem przyczep - Gdańsk

Prowadzona przez nas wypożyczalnia przyczep powstała z chęci zaspokojenia dodatkowych potrzeb Klientów. Oferujemy usługi wynajmu przyczep na terenie Gdańska i całego Trójmiasta oraz okolic. Posiadamy przyczepy:

  • 2 m x 1,33 m
  • 2,5 m x 1,33 m
  • 3 m x 1,60 m
  • 3,4 m x 1,60 m
mechanik samochodowy gdansk

Dostępność przyczep

Zawsze na stanie mamy przyczepę, by pomóc Tobie w transporcie. Na życzenie Klienta zamontujemy ją na hak i sprawdzimy prawidłowe działanie świateł i hamulców.

mechanik samochodowy sopot

Bezpieczeństwo

Wszystkie przyczepy są naszą własnością i regularnie przeglądamy ich stan techniczny w naszym warsztacie i zakładzie wulkanizacji.

mechanik sopot

Elastyczność wypożyczania przyczep

Jesteśmy rodzinną firmą, zawsze uda się nam dogadać i ustalić dogodny terminy odbioru oraz zdania przyczepy. Bez biurokracji i kar za przekroczenie ustalonego limitu.

Potrzebujesz pomocy doborze odpowiedniej przyczepy do Twojego transportu?

Z chęcią podzielimy się naszym doświadczeniem i dobierzemy odpowiednią przyczepę do potrzeb. Źle wybierzesz? Nie ma problemu, wymienimy na inny model.

Opinie naszych Klientów

Od 15 lat opiekujemy się naszymi Klientami i ich samochodami, zmieniają się auta, ale zaufanie właścicieli pozostaje na tak samo wysokim poziomie.
Trafiłem to 3City Car po nieudanej próbie naprawy skrzyni biegów w innym warsztacie. Po wstępnej diagnozie okazało się, że Panowie mechanicy z poprzedniego zakładu zrobili prawie wszystko nie tak jak trzeba. Na szczęście tutaj otrzymałem SKUTECZNĄ pomoc i naprawę błędów poprzednich mechaników. Od tamtej pory zawsze tu wracam.
3 city car trojmiasto
Grzegorz
Klient od 6 lat
Przemiła i profesjonalna obsługa zawsze gotowa doradzić w każdym temacie. Polecam szczególnie osobom, które mniej znają się na autach i mogą potrzebować wytłumaczenia kilku rzeczy.
3 city car trojmiasto
Barbra
Klientka od 4 lat

Zadzwoń

Umów wizytę